RSS
niedziela, 27 września 2009
Tygrys i dalie (żeby było kolorowo)
Obiecałam, że będę częściej? Obiecałam!
Wróciłam właśnie z domku, przywiozłam trochę zdjęć kwiatkowych, bo dawno nic tu kolorowego nie było.
Ale to za chwilkę. Najpierw tygrysiątko. Przysięgam, że to ostatnia odsłona, teraz pochwalę się już skończonym. Zaparłam się zadnimi kopytami i prę do przodu. Jeśli nie skończę w tym tygodniu to proszę uprzejmie drogie koleżanki o kopa w tylną część ciała i to takiego, że mi się gwiazdy pokażą.A teraz obiecane kwiatki. Dalie na pierwszy ogień, bo to moje ulubione.


Po przemyśleniu stwierdzam, ze resztę zostawię na następny wpis, bo co tak będę pisała bez kolorowych wstawek?

Miłej końcówki niedzieli życzę Wam wszystkim. Ja niestety, dziś pracuję od północy. To znaczy niby jutro pracuję? Nie ma lekko....
17:06, porzeczkowa-ja
Link Komentarze (3) »
piątek, 25 września 2009
Słoniowa serweta
Od kilku dni zbieram się, żeby coś napisać. Zdaje się, że w końcu pogodziłam się z igłą. Kończę niespiesznie tygryska, mam nadzieję, że tym razem już nie odłożę.

Jeszcze tylko muszę skończyć obrus, który obiecałam Mamie na imieniny. To już 20 października. Mam troszkę więcej niż pół i zaczynam się denerwować, że nie zdążę. To kolos.Na fotce nie widać, jaki jest wielki. W tej chwili ma 100x70 cm. I już mam go szczerze dość :)

Dziś tylko tyle, ale w końcu coś napisałam i mam zamiar nie zapominać już o blogu. Jeśli jeszcze ktokolwiek tu zagląda, to niech się boi, będę częściej! :)

Buziaki.


17:04, porzeczkowa-ja
Link Komentarze (6) »
Dodatki na bloga
Dodatki na bloga
Dodatki na bloga