RSS
piątek, 27 lutego 2009
Moje końskie szaleństwo

Konie kocham miłością wielką, trwałą i od zawsze. Moje pierwsze dziecinne bazgroły to nie mama, tata i ja, tylko konie. To znaczy ja to wiem, choć niekoniecznie ktoś niewtajemniczony rozpoznałby cokolwiek. Schematy z końmi zbieram zapamiętale i ciągle mi się wydaje, że wszystkie kiedyś wyhaftuję :) Dobra, wiem, że życia mi na to wszystko nie wystarczy, ale pomarzyć dobra rzecz.

Moje trzy końskie hafty - z HP oczywiście.

Gniady

Siwek

Kasztan - tutaj przepraszam, za jakośc zdjęcia, niestety nie mam w tej chwili innego

21:18, porzeczkowa-ja
Link Komentarze (3) »
czwartek, 26 lutego 2009

Kiedy zobaczyłam "Modlitwę Jezusa" w HP od razu wiedziałam, że rzucę wszystko, żeby od razu zacząć haftować właśnie ten obrazek. Wisi u Mamy, jakżeby inaczej. Chyba wszystkie moje hafty religijne są u niej.

 

W nowym numerze HP jest piękny wzór Jezusa z krzyżem. Mama już sobie zaklepała :) Ciekawe, gdzie ona będzie to wieszała...

22:03, porzeczkowa-ja
Link Dodaj komentarz »
środa, 25 lutego 2009
Wspomnień czar - część I

Ponieważ tygrysek rośnie bardzo powoli i nie chcę nikogo zanudzać mało spektakularnymi efektami, w międzyczasie wstawię kilka z moich starszych prac.

Papieża robiłam na początku mojej krzyżykowej fascynacji, na prośbę mojej Mamy. To był chyba mój drugi lub trzeci haft.  Pojęcia wtedy nie miałam, że istnieje kanwa o równiejszym splocie, a kupowanie droższej muliny według mnie było wyrzucaniem pieniędzy w błoto. Obrazek jest haftowany naszą Ariadną na polskiej kanwie. Nawet nie wiem, jaki to rozmiar ale krzyżyki sa monstrualnych rozmiarów :) Nieważne, i tak jestem z siebie dumna. To było coś! Chciałabym wyhaftować go po raz kolejny, ale w ferworze przeprowadzek tak skutecznie schowałam wzór, że nie mogę go znaleźć.

 

 

23:23, porzeczkowa-ja
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 23 lutego 2009
tygrys rośnie

Po weekendzie mój tygrysek troszkę urósł :)

Przy okazji dziękuję Malince i Fagusi za wpisy :) Jest mi bardzo miło, że mnie tutaj znalazłyście kochane dziewczyny :)

20:58, porzeczkowa-ja
Link Komentarze (1) »
niedziela, 22 lutego 2009
Konie Dimensions

Zaczęłam haftować tygryska jako przerywnik dla koni Dimensions. Zmęczyły mnie troszkę i wylądowały w szafie.

darmowy hosting obrazków" alt="" />

18:04, porzeczkowa-ja
Link Komentarze (1) »
piątek, 20 lutego 2009

Skończyłam Papieża, który jest prezentem dla mojej Teściowej na 60 urodziny. Wisi już u niej na ścianie i chyba się spodobał. Dużo dziewczyn z mojego forum ma go w swojej kolekcji a ja "ostrzyłam sobie na niego zęby" już od dawna. No dobra - pozazdrościłam :)

Teraz na tamborku mam tygrysa syberyjskiego. Szybko się haftuje, wzór jest prosty i bardzo czytelny. 

darmowy hosting obrazków" alt="" />

23:41, porzeczkowa-ja
Link Dodaj komentarz »
Powitanie
Mam na imię Agnieszka. Moją pasją jest haft krzyżykowy. Tak w zasadzie to sama nie wiem, co mnie skłoniło do założenia tego bloga. Cokolwiek to było, mam nadzieję, że popchnęło mnie w dobrym kierunku. Obym tylko wytrwała i nie zapomniała, że powinnam się tutaj pojawiać.
23:21, porzeczkowa-ja
Link Komentarze (6) »
Dodatki na bloga
Dodatki na bloga
Dodatki na bloga