Blog > Komentarze do wpisu
piła, storczyk i mniam racuszki
"Piła" jest denna. Masakrycznie denna. Nawet bać się nie było czego. Masa krwi, wnętrzności i to wszystko chaotyczne, bez jakiegokolwiek pomysłu na zaciekawienie widza. To taki "film" bez najmniejszego sensu, scenariusz jak sądzę, pisał ktoś na kolanie. Kierował się najwyraźniej tylko tym, żeby umieścić jak najwięcej idiotycznych momentów rzezi. Bez żadnej dbałości o to, co dzieje się pomiędzy nimi. Jak porno, bo tam też się raczej o fabułę nikt nie martwi. Jeden z najgorszych filmów jakie widziałam. A 3D to jedynie chwyt reklamowy. W trójwymiarze to najlepsza była reklama jakiegoś samochodu i napisy. Kiepsko, bardzo kiepsko. Ale przecież na to właśnie się nastawiłam więc nie mogę powiedzieć, że jestem zaskoczona czy zawiedziona. Jechałam na głupi film i głupi film obejrzałam.

Wracając do przyjemniejszych tematów. Dostałam od mojego męża nowego storczyka. Tym razem to cambria. Moja pierwsza. Śliczna jest.

W zeszłym roku kupiliśmy cambrię mojej Mamie i właśnie zaczęła znów kwitnąć. Wypuściła chyba 3 nowe pędy kwiatowe. Mam nadzieję, że moja też będzie dla mnie taka łaskawa.
Kwitnie mi jeszcze jeden phalenopsis, obudził się po okresie odpoczynku. Zrobiłam fotkę, ale jest tak nieostra, że nie nadaje się do niczego. 

Wczoraj od rana miałam nieodpartą ochotę na racuchy drożdżowe. Nie jadłam ich już wieki całe. Ciasto mi pięknie wyrosło, racuszki się udały, pożarliśmy prawie wszystkie. O proszę - takie mi wyszły.


A dziś jest termin prezentacji postępów w hafceniu DIMów, więc ja sobie idę, żeby podziubać choć troszkę. W zeszłym tygodniu niczego nie pokazywałam to dziś już najwyższy czas.
piątek, 05 listopada 2010, porzeczkowa-ja

Polecane wpisy

  • sylwestrowe pożegnanie

    Życzę wszystkim wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Niech Wam się spełnią najskrytsze marzenia. To ostatni mój wpis na tym blogu. Postanowiłam z żalem pożegnać bl

  • poświątecznie, noworocznie

    Grudzień nie był dobrym miesiącem na prowadzenie bloga. Miałam, jak pewnie każdy, mnóstwo pracy. Czas, który zwykle przeznaczam na hobby musiał zostać spożytkow

  • 3

    Wczoraj byłam w kinie. Jak zwykle repertuar mało ambitny, tym razem "Maczeta". Kurczę, jak nie piła to maczeta, co ja się mam z tymi tytułami. Jak kto

Komentarze
olenka_ja
2010/11/05 12:31:40
Jejku taki cudny ten storczyk! Nigdy takiego nie widziałam - tzn na żywo. Jest naprawdę wyjątkowy!~
Dodatki na bloga
Dodatki na bloga
Dodatki na bloga