Blog > Komentarze do wpisu
zniechęcenie
Zauważam u siebie oznaki zmęczenia haftowaniem. Niemrawo dziubię igłą przy Damie, jakoś przestałam mieć zapał. W zeszłym roku mniej więcej o tej porze miałam dokładnie tak samo. Zaczynam zaglądać do gazetek serwetkowych, przeglądam wzory i nici.... Chyba nadchodzi ta chwila, w której trzeba będzie na jakiś czas odłożyć mulinki i igłę i złapać za szydełko. Tylko to moje cholerne poczucie obowiązku... Coś mi szepce w głowie - "ej... jeśli odłożysz teraz to później ciężko ci będzie wrócić". Z drugiej strony haftowanie ma być przyjemnością a ja właśnie zaczynam robić to z obowiązku. Co robić? Odkładać czy przełamać niechęć? 
środa, 17 marca 2010, porzeczkowa-ja

Polecane wpisy

  • sylwestrowe pożegnanie

    Życzę wszystkim wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Niech Wam się spełnią najskrytsze marzenia. To ostatni mój wpis na tym blogu. Postanowiłam z żalem pożegnać bl

  • poświątecznie, noworocznie

    Grudzień nie był dobrym miesiącem na prowadzenie bloga. Miałam, jak pewnie każdy, mnóstwo pracy. Czas, który zwykle przeznaczam na hobby musiał zostać spożytkow

  • 3

    Wczoraj byłam w kinie. Jak zwykle repertuar mało ambitny, tym razem "Maczeta". Kurczę, jak nie piła to maczeta, co ja się mam z tymi tytułami. Jak kto

Komentarze
chica111
2010/03/17 08:52:40
Witaj !
Zaglądam do Ciebie i podglądam między innymi zmagania z "Panią w jej ogrodzie" . Sama przymierzam się do zakupienia tego zestawu. Jak do tej pory sporo wyszyłaś i lewa strona obrazka jak widziałam to były same kwiaty (w ogromnej ilości), które mogły Cię trochę pozbawić energii (strasznie drobne w różnych kolorach). Do tego dochodzi zima która już wszystkim w Polsce tego roku dała porządnie w kość. Zrób sobie przerwę i się nie przejmuj - na pewno powrócisz do wyszywania tego obrazka za jakiś czas z nowymi siłami.
Pozdrawiam Iza N-P.
www.golddust.pl
-
2010/03/17 10:20:22
Aga najlepszym lekarstwem przez mnie zaleconym jest...NOWA ROBÓTKA :D:D:D a skończyłaś tamtą serwetę już? zrób malusi przerywniczek :) pozdrawiam serdecznie :)
-
reala1
2010/03/17 17:52:21
Aga, rzuć to w diabły, nie możesz przecież zajmować się hobby z musu. Przejdzie niechęć - wrócisz do kobietki. No wiem, że jest sliczna i że tak dużo juz wyszyłas i ze szkoda odkładać i że..... To ma być przyjemność. A swoją drogą, to wiesz, jaki schemacik czeka??? Ten sliczny taki. No to...już, już!!!! Uśmiech Nr 5 i....będzie lepiej, jak tylko słoneczko wyjrzy zza chmur :)
-
2010/03/19 20:03:37
Haft ma być przyjemnością, relaksem, a nie przykrym obowiązkiem, więc mała przerwa, na coś innego. Potem stęskniona z wielkim zapałem wrócisz do haftu :)
-
2010/04/05 16:09:56
Kochana u mnie to jest tak jak mnie dopada zniechęcenie to mówię sobie że jak odłożę to nie skończę i kończę to co zaczełam a potem robię przerwę w hobby albo zaczynam coś nowego jak mi przejdzie
-
2010/04/12 16:54:20
Popieram moje przedmóczynie! Zrób mały urlop od hefcenia a ochota wróci nawet się nie obejrzysz :) Zdrówka zycze i caluski sle ;)
Dodatki na bloga
Dodatki na bloga
Dodatki na bloga